+90 541 231 00 22
info@seziceylan.com.tr

Hakkımda

Neden plastik cerrahi?

Kendini tekrarlamaması, sürekli gelişim içinde olması, tıpta ‘hastalık yoktur, hasta vardır’  sözünü her hastada deneyimlenmesi ve  her tedavi veya ameliyatın kişiye özgü olması nedeniyle Plastik Cerrahi…

1984 Konya Ilgın doğumluyum, ilkokulu Konya Gazi İlkokulunda tamamladım Orta ve Lise öğretimimi Konya Karatay Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2002 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesini kazandım.

Op. Dr. Sezi Ceylan

Tıp Fakültesi eğitimim sürecinde Cerrahi alanda çalışmaya devam etmeye karar verdim ve kendimi bu alanda geliştirmek için fakültenin son senesinde Belçika Ghent Üniversitesi’nde 2 ay Genel Cerrahi ve 1 ay Kadın Doğum ve Hastalıkları stajı olmak üzere 3 ay kaldım.

2008 yılında tıp Fakültesinden mezun oldum ve aynı yıl Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif  ve Estetik Cerrahi bölümünü kazandım, buradaki 5 yıllık eğitimimi tamamladıktan sonra 2014 yılında uzman oldum.

Mecburi hizmetimi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma hastanesinde tamamladım. Bu süreç içerisinde Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlilik sınavlarına girerek FEBOPRAS sertifikasını aldım.

Evli ve 1 kız çocuk annesiyim .2020 temmuz itibari ile kendi muayehanemde hizmet vermekteyim.