+90 541 231 00 22
info@seziceylan.com.tr

GÖZ KAPAĞI ESTEĞİ ÜCRETLERİ

Yayınlayan: Op. Dr. Sezi Ceylan
Kategori: Annelik Estetiği Bursa, Bursa Estetik Cerrah, Bursa Meme Estetiği, bursa meme küçültme, Bursa Meme Plastik Cerrahi, Bursa Meme Protezi, Bursa Plastik Cerrahi, En iyi plastik cerrah bursa, gögüs küçültme ameliyatı bursa, göz kapağı ameliyaı ücretleri, göz kapağı estetiği ücretleri, göz kapağı estetiği ücretleri bursa, Karın germe Bursa, Karın Germe Uygulaması

Göz kapağı ameliyatı günümüzde en sık yapılan estetik ameliyatlarından biridir. Bu da göz kapağı ameliyat ücretlerinin de değişken olmasına neden olmaktadır.

Göz çevresi yaşlanma belirtilerinin ilk başladığı yerlerden biridir. Önce mimik kırışıkları görülür sonra zamanla göz kapağı cildinde ve alttaki kas yapısında incelme oluşur. Bu değişiklikler göz kapağının yalancı düşüklüğüne, göz altı ve üstü torbaların oluşmasına bu da sizi olduğunuzdan daha yorgun ve yaşlı görünmenize neden olmaktadır. Göz kapağı ameliyatı ile oluşan fazla deri alınmakta, göz torbaları giderilmekte böylelikle daha canlı, genç ve dinlenmiş göz çevresine kavuşmanız sağlanmaktadır.

Göz kapağı ameliyat ücretleri uygulamanın yapılacağı yere; hastane veya muayenehane, kullanılacak olan anestezi yöntemine; lokal anestezi ile sadece göz kapağının uyuşturulması veya genel anestezi yani hastanın tamamen uyutulması, göz kapağındaki düşüklüğün sebebine bağlı olarak kullanılacak ameliyat tekniğine ve hekim bilgi birikimine göre belirlenmekte ve değişmektedir.

Estetik göz kapağı ameliyatı olmaya karar verdiğinizde ameliyat ücreti en az etkili unsur olmalıdır. Lokal anestezi altında sadece göz kapağının uyuşturularak yapılıyor olması, iyileşme süresinin nispeten daha kısa olması, hastane yatışı gerektirmemesi basit bir ameliyat olarak algılanmasına neden olmaktadır. Ancak insan bedenine yapılacak olan tüm müdahaleler önemlidir ve “basit” e indirgenmemelidir. Her ameliyata gerekli özen gösterilmeli, hastaya iyileşme sürecini ve bu süreçte onun nelerin beklediği anlatılmalıdır.

Ameliyat ve sonrası ile ilgili tüm bilgiler, doktorunuz ile kurduğunuz iletişim sonrasında ameliyata karar verilmelidir. Estetik göz kapağı ameliyat fiyatı hakkında en net bilgilendirmeye uzman hekimimizle görüşerek ulaşabilirsiniz. Uzman hekimimiz ile görüşmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar: Op. Dr. Sezi Ceylan